۱۶:۳۴:۴۶ - دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
تلاش بسیجیان خوزستان برای پیشگیری از شیوع کرونا
راه اندازی نقاهتگاه قرارگاه جهادی شفا در اهواز + عکس
در سراسر خوزستان ۹۰۰ تخت‌خواب با همکاری بسیج جامعه پزشکی و نواحی بسیج شهرستان‌ها برای نقاهتگاه بیماران بهبود یافته مهیا شده است.

در سراسر خوزستان ۹۰۰ تخت‌خواب با همکاری بسیج جامعه پزشکی و نواحی بسیج شهرستان‌ها برای نقاهتگاه بیماران بهبود یافته مهیا شده است.

نقاهتگاه ۱۰۰ تخت‌خوابی قرارگاه جهادی شفا در اهواز راه‌اندازی شد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: در اهواز ۳۰۰ تخت در ۳ نقطه جهت نقاهتگاه بیماران کرونایی پیش‌بینی کرده‌ایم که با همت بسیج جامعه پزشکی انجام می‌شود.

به گزارش آفتاب کارون، سردار حسن شاهوارپور در حاشیه افتتاح نقاهتگاه ۱۰۰ تخت‌خوابی قرارگاه جهادی شفا در اهواز گفت: در سراسر خوزستان ۹۰۰ تخت‌خواب با همکاری بسیج جامعه پزشکی و نواحی بسیج شهرستان‌ها برای نقاهتگاه بیماران بهبود یافته مهیا شده است.

وی با بیان این که تاکنون بیش از ۱۲ هزار نفر از بسیجیان در امر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فعال هستند گفت: فعالیت‌هایی همچون ضدعفونی، کنترل مبادی ورودی و جداسازی جمعیت انجام می‌شود. بیش از ۱۳۰۰ نفر برای کمک به غربالگری در مراکز بهداشت شهرستان‌ها مامور به خدمت شده‌اند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان تصریح کرد: ۱۶ کلینیک درمانی در سطح استان برای کمک به غربالگری مهیا شده است. پشتیبانی از بیمارستان شهید بقایی و بیمارستان صحرایی شهید بقایی در دستور کار قرار دارد.

سردار شاهوارپور عنوان کرد: رده‌های جنگ نوین و گروه‌های جهادی شبانه طبق برنامه‌ریزی انجام شده مشغول ضدعفونی معابر هستند تا بتوانیم هرچه زودتر این ویروس شوم را از بین ببریم.

وی خاطرنشان کرد: نتیجه بکارگیری تمامی امکانات نیروهای مسلح و دستگاه‌های دولتی، جلسات مداوم و ابلاغ دستورالعمل‌ها رفتن به سمت وضعیت پایدار است و تلاش می‌کنیم تا به یک شیب نزولی برسیم.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با بیان این که این هفته بسیار حساس است گفت: مردم باید همکاری لازم را داشته باشند و برای سیزده‌بدر بیرون نروند و رعایت مردم سبب کمتر شدن کار پزشکان و کادر درمانی خواهد شد.

 

 

منبع:
یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب