۱۵:۴۱:۵۳ - یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
تکرار جنایت اهواز،اینبار در مدینه / به کدامین گناه گلوی طفل معصوم را بریدند
بی شک شهادت زکریا کودک شش ساله اهل منطقه شیعه نشین الاحساء عربستان به دست اشقیای عصر جاهلیت ثانی در مدینه، اوج وحشی‌گری و قساوت سعودی های کودک کش وهابی را به جهانیان نشان داد.

حسین عبدالعزیزی- بی شک شهادت زکریا کودک شش ساله اهل منطقه شیعه نشین الاحساء عربستان به دست اشقیای عصر جاهلیت ثانی در مدینه، اوج وحشی‌گری و قساوت سعودی های کودک کش وهابی را به جهانیان نشان داد.

این در حالی است که رسانه‌های غربی و سعودی که همواره تلاش دارند، مسائل سایر کشورها را پوشش دهند و مدام بر طبل نقض حقوق‌بشر در کشورهای مختلف بکوبند‌، سکوت کرکننده‌ای در قبال این جنایت وحشتناک در پیش گرفته‌اند و از پرداختن به آن خودداری می‌کنند.

زکریا کودک شش ساله اهل منطقه شیعه نشین الاحساء عربستان در حالی توسط وهابیون سنگ دل در شهر مدینه و در پیش چشمان مادر، مظلومانه سر بریده شد که تنها گناهش فرستادن صلوات بر محمد و آل محمد بود.

بر اساس این گزارش، فرد جانی به این کودک سعودی که «زکریا بدر علی الجابر» نام دارد، راننده اتومبیلی بود که مادر کودک آن را به مقصد مرقد پیامبر اکرم (ص) اجاره کرده بود و زمانی که فرد جانی پس از فرستادن صلوات مادر کودک متوجه شد وی شیعه است، پس از متوقف کردن اتومبیل اقدام به شکستن شیشه یکی از مغازه ها کرده و با استفاده از یک خرده شیشه گلوی این کودک ۶ ساله را در مقابل چشمان مادرش برید.

شاهدان قتل این کودک ۶ ساله که به رغم فریادها و تلاش های مادر برای درخواست کمک، هیچ کمکی به وی نکردند، این اقدام را بسیار شوکه کننده توصیف کردند

مظلومیت زکریای شهید در پیش چشمان مادر در حالی دل های حق طلبان عالم را به لرزه انداخت که در پیش چشمان مردم شریف و حق طلب اهواز در ۳۱ شهریور امسال، محمد طه کودک چهارساله به تیر وهابیون سنگ دل به شهادت رسید.

طبق معمول رسانه های بین المللی استکبار جهانی به سردمداری آمریکا در حالی خود را مدافع حقوق بشر می دانند که در برابر هر جنایتی که سعودی های کودک کش وهابی مرتکب می شوند، همواره سکوت کرده اند و دلار های سعودی مهر سکوت بر دهان آن مدعیان دروغگو زده است.

آمریکایی ها برایشان فرقی ندارد زکریای شش ساله در مدینه با شیشه سربریده شود و یا محمد طه چهار ساله در اهواز مورد اصابت تیرشان قرار بگیرد و یا هزاران کودک یمنی بر اثر بمباران و یا از شدت گرسنگی و  بیماری ناشی از محاصره سعودی ها و یا کودکان همواره مظلوم فلسطینی توسط اسرائیلی ها  به شهادت برسند. آنها خوی استکباری و حیوان صفتشان جز دلار های سعودی نمی بیند .

مستکبرین دنیا طلب در هر برهه از تاریخ در راستای منافعشان به هر جنایتی دست زده اند چه در پشت درب خانه وحی در کوچه های مدینه و یا بر گلوی کودکی بر دستان امام حسین (ع)در کربلا در  ۱۴۰۰ سال پیش و یا جنایت محمد طه و زکریای شهید در سال ۹۷ شمسی.

جهان اسلام، اعم از دولت ها و ملّت های مسلمان باید حاکمان سعودی را بشناسند و واقعیت هتّاک و بی‌ایمان و وابسته و مادّی آنان را به درستی درک کنند؛ باید به‌خاطر جنایاتی که در گستره‌ جهان اسلام به بار آورده‌اند، گریبان آنها را رها نکنند.

نفاق آل سعود هنگامی مشخص می شود که خود را خادم حرمین شریفین می نامد و سالانه تعداد زیادی قرآن میان مسلمانان توزیع می کند، اما به سازمان های بین المللی اجازه نمی دهد حتی غذا و دارو به مردم گرسنه و بیماران یمنی برسانند. این اقدام ظالمانه و خصمانه انها، نشانه اوج کینه توزی و قساوت سعودی ها علیه مردم مسلمان یمن است.

امروزه خطر وهابیت بیش از هر زمان دیگری حس می‎شود، فرقه وهابیّت را باید قرائت سلفى تکفیرى خشن و ضد عقل در جهان اسلام برشمرد که آبشخور اصلى گروه‏ هاى مختلف تکفیرى است.

این فرقه جنایتکار و ضد بشریت با حمایت استکبار و دلارهای آل سعود ملعون، بیش از ۳۰۰ شبکه را با هزینه های هنگفت و آنهم به زبان های مختلف در سراسر جهان راه اندازی کرده‎ است، تا عقاید باطل را در وهله اول به جوانان خود بخورانند و در وهله دوم شیعیان و نظام اسلامی را با شبهات سیاسی و اعتقادی متزلزل کنند.

بدون شک این جریان انحرافى در درون جوامع اسلامى، ساخته و پرداخته دست دشمنان اسلام به قصد تحریف دین و مشوش کردن اذهان از واقعیات اسلام، وارونه جلوه دادن چهره رحمانى و منطقى شریعت محمدى(ص) و رواج اندیشه اسلام هراسى در دنیاى امروز بشریت است.

ناگفته نماند که اهمیت خطر جریان تکفیرى وهابى و صدماتى که مى‏ تواند در جهان اسلام پدید آورد، امرى است که از نگاه تیزبین امام خمینى(ره) مستور نمانده و ایشان با تبیین دقیق مشکلات و آسیب ‏هاى فراروى مسلمانان، از تعبیر ناب «اسلام محمدى(ص)» در افتراق کامل از «اسلام آمریکایى» استفاده کرده است.

همچنین در سخنان رهبر معظم انقلاب نیز خطر بزرگ تکفیرى‏ ها در میان امت اسلامى، محصول یکى ازترفندهاى اساسى استکبار معرفى شده است، تا آنان را از مسأله اصلى جهان اسلام یعنى «فلسطین » منحرف سازد و سلطه‏ گران جهانى مدت‏ ها است که بنیادهاى پژوهشى خود را بر روى کشورهاى عرب و غیر عرب منطقه خاورمیانه متمرکز کرده و به قصد تفرّق و تشتّت میان مسلمانان، از نحله‏ هاى فکرى مرتجع در جهان اسلام همچون وهابیت و گروه‏ هاى تکفیرى متشکل از آن بهره مى‏ گیرند، تا تفاوت‏ هاى فقهى، کلامى و تاریخى شیعه و سنى را برجسته سازند.

در پایان امیدواریم رژیم ملعون آل سعود هر چه زودتر نایود و جهانیان شاهد افول روزافزون آن باشد زیرا که این خون‌هایی که ظالمانه در یمن و جزیرةالعرب و زندان‌های آن بر زمین ریخته شد و در هر سرزمین عربی و اسلامی که در نتیجه‌ی اندیشه‌ها، پول و سلاح آنها خونی بر زمین ریخته می‌شود، این خون‌ها پایان کار این رژیم و این خاندان خواهد بود و قطعن نشانه‌های پایان کار این رژیم فاسد، جنایتکار، ظالم، مستبد، تکفیری و تروریستی پدیدار شده است.

انتهای پیام/

منبع:
یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب